Kamenar u 90. minuti za veliki bod u Konjicu

Nogometaši Igmana i Posušja podijelili su bodove na Gradskom stadionu u Konjicu u okviru 26. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine odigravši neriješeno 1:1.

Početak utakmice protekao je u dominaciji Igmana, dok Posušje nije ni jednom zaprijetilo golu domaćina. Tako je bilo i u nastavku prvog poluvremena pa je Igman šest minuta prije odlaska na odmor stigao u zasluženo vodstvo nakon dobre akcije. Mešinović je centrirao s desne strane, a Hebibović je dobrim udarcem matirao golmana Galića.

U posljednjem napadu prvog poluvremena Igman je mogao i udvostručiti vodstvo, ali je Janketić odlučio šutirati pravo u golmana Galića, iako je mogao asistirati Ramiću koji je bio sam pred golom gostiju. Ostalo je 1:0 za Igman na poluvremenu.

Posušje je najbolju priliku imalo na početku drugog poluvremena kada je Pavković pogodio stativu nakon prekida kojeg je izveo Kamenar.

Uzvratio je Denković s druge strane kada je šutirao iz blizine preko gola, a kazna je uslijedila u posljednjoj minuti susreta kada je Boban centrirao, a Kamenar pogodio za konačnih 1:1.

Igman je na 10. mjestu Wwin lige, dok je Posušje prestiglo Slogu i sada je na petoj poziciji. U narednom kolu Igman gostuje Širokom Brijegu, dok će Posušje ugostiti Željezničar.