KK Posušje ispustilo pobjedu protiv vodeće momčadi lige!

U sklopu 21. kola košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine košarkaški klub Posušje u svojoj dvorani dočekao je vodeću momčad lige Slobodu iz Tuzle te su poraženi šutem u posljednjoj sekundi susreta rezultatom 75:72 (14:16, 18:26, 20:21, 23:9).

Posušje je odigralo fantastične 3 četvrtine u kojima je steklo prednost od 11 poena a u nekim trenutcima bili su i na plus 15 no onda jako loše igraju u posljednjoj četvrtini što Sloboda koristi i u završnici stiže rezultat te do pobjede dolaze pogođenom tricom s pola terena u posljednjoj sekundi susreta.

Najbolji igrač u redovima KK Posušja bio je Wiggins sa 25 poena i 14 skokova, dvoznamenkasti broj poena postigli su Širić njih 11 te Josip Ramljak i Griffin po 10 a izdvojiti treba i Bašićev učinak od 7 poena i čak 12 asistencija.

Nakon ovog šokantnog poraza Posušje se sa omjerom od 10 pobjeda i 10 poraza trenutno nalazi na 4. mjestu ljestvice no ima više odigranih utakmica od ekipa koje su blizu iza njih.