KK Posušje lako protiv Proma, Begić postigao 27 poena!!!

U sklopu 7. kola košarkaškog Prvenstva Bosne i Hercegovine KK Posušje dočekalo je ekipu Promo iz Donjeg Vakufa te su ih lakoćom pobijedili rezultatom 92:71 (27:21, 22:18, 22:15, 21:17).

Posušje je s ovom uvjerljivom pobjedom došlo do omjera od 4 pobijede i 3 poraza te se nalaze na diobi 3. mjesta na ljestvici.

Posušje je dominiralo tijekom cijele utakmice te je prednost po četvrtinama samo rasla toliko da je trener mogao dati veću minutažu onim igračima koji su do sada igrali malo ili nikako.

Najbolji u redovima KK Posušje bio je Ante Begić koji je igrao najbolju utakmicu ove sezone te je postigao 27 poen. Dvoznamenkasti su bili još Amerikanci Carruthers sa 19 poena i Wiggins sa 17 poena koji je uz to dodao i 16 skokova, Marko Ramljak je također igrao odličnu utakmicu te je imao učinak od 14 poena, 7 skokova i 7 asistencija.

Radioposusje.ba/Foto: Lj. K.