KK Posušje popustilo u završnici protiv Mladosti!

U 10. kolu košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine košarkaški klub Posušje dočekao je Mladost iz Mrkonjić Grada te je poražen s 82:75 (20:21, 17:14, 16:17, 29:23) u utakmici koja je riješena tek u posljednjoj minuti.

Posušje je bilo ekipa koja je vodila većim djelom 1. poluvremena no kako je vrijeme prolazilo Mladost je bila ta koja je imala prednost u svojim rukama. Ipak nešto više od minute prije kraja susreta rezultat je bio izjednačen 72:72 te se gosti bolje snalaze u završnici i odnose pobjedu.

Posušje i dalje ima pozitivan omjer koji je sada 5 pobjeda i 4 poraza te se nalazi na 6. mjestu ljestvice.

Najbolji u redovima KK Posušja bili su Amerikanac Wiggins koji je postigao 20 poena i Marko Ramljak koji je dodao njih 19, a dvoznamenkasti su bili još Ivica Širić sa 14 poena i Josip Ramljak koji je dobio priliku i ubacio 10 poena.