Klara Grubišić srebrna na Dalmacija kupu 2018.

Na međunarodnom natjecanju u taekwondou ” Dalmacija kup 2018″ koje se održalo ovaj vikend u Splitu nastupile su dvije mlađe kadetkinje taekwondo kluba “Poskok” iz Posušja.

Filipa Bašić je u kategoriji do 39 kilograma nakon jedne pobjede izgubila u borbi za medalju dok se Karla Grubišić u kategoriji do 43 kilograma okitila srebrom nakon što je kroz dvije pobjede izborila finale u kojem je izgubila od predstavnice iz Splita. Ovo je bio jako dobar nastup mladih posušanki koje u nastavku sezone očekuje nastup na Kupu BiH u Vigošći. Na ovo natjecanje posušanke je vodio trener Petar Boban.

Na natjecanju u Bugojnu nastupila je i posušanka Lucija Bašić koja je za Sveučilišni taekwondo klub Student osvojila zlatnu medalju.