KOŠARKA: Novi poraz Posušja od Širokog

Košarkaški klub Posušje je nakon poraza u finalu kupa Herceg-Bosne ponovno dočekao Široki Brijeg, ovog puta u sklopu 15. kola košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine te je ponovno upisao uvjerljivi poraz rezultatom 87:69 (20:9, 20:22, 23:16, 24:22).

Nakon loše odigrane prve četvrtine Posušje u drugoj i trećoj igra ravnopravnu utakmicu no prednost gostiju se ne smanjiva a onda u četvrtoj četvrtini Široki potpuno lomi utakmicu u svoju korist.

Strijelce Posušje predvodio je Širić sa 16 postignutih poena, Amerikanac Wiggins je dodao 14 poena a također 14 poena postigao je i Josip Ramljak koji je odigrao jako dobru utakmicu.

Posušje se sada s omjerom od 8 pobjeda i 6 poraza nalazi na 5. mjestu ljestvice, posljednjem koje ih vodi u ligu za prvaka nakon regularnog djela sezone dok je Široki Brijeg vodeći s omjerom od 11 pobjeda i 3 poraza.

U sljedećem kolu Posušje gostuje u Trebinju kod Leotara.