Košarkaši uvjerljivi na domaćem parketu protiv Busovače

Žuti su opravdali ulogu favorita i više nego uvjerljivo svladali goste iz Busovače u utakmici trećeg kola prvenstva KS Herceg-Bosne.

Svojim prvim seniorskim poenima mladi Lebo je odveo Posušje još u prvoj četvrtini na visokih +20 (20:2) i već tada je pitanja pobjednika bilo rješeno.

Svi igrači su imali maksimalno ozbiljan pristup i odlično iskoristili svoju minutažu te tako doveli svoj klub do uvjerljive pobjede rezultatom 109:65.

Standardno raspoloženi su bili Ante Ramljak sa 21 i Ante Begić sa 19 poena. Naše ozljeđene playmakere su više nego dobro nadoknadili Ante Kovač i Nikola Lebo. Kovač je odlično razigravao momčad i uz 9 poena podjelio čak 10 asistencija.

Veseli fantastična igra petnaestogodišnjeg Nikole Lebe koji je u svojim prvim seniorskim minutama odigrao perfektno te susret završio sa čak 18 postignutih koševa.

Derbi 4. kola se igra u Grudama kada istoimeni domaćin dočekuje posuške “Žute”.