LIGA PRVAKA: Pobjede Juventusa i Seville

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka Sevilla je kao domaćin pobijedila Leicester City s 2-1 i stekla malu prednost pred uzvrat za 14 dana u Engleskoj.

Pogotke su za Sevillu postigli Pablo Sarabia (25) i Joaquin Correa (62), dok je u 14. minuti Correa promašio kazneni udarac. Za engleskog prvaka je zabio Jamie Vardy u 73. minuti.

Leicester je tako otišao iz Andaluzije samo s minimalnim porazom, što mogu zahvaliti svojem vrataru Kasperu Schmeichelu, koji je obranio kazneni udarac i imao još nekoliko sjajnih obrana.

marko pjaca

Juventus je na gostovanju pobijedio Porto 2-0, a prvi pogodak na utakmici zabio je hrvatski reprezentativac Marko Pjaca u 72. minuti

Bivši igrač zagrebačkog Dinama ušao je u igru svega pet minuta ranije, a bio je to njegov prvi pogodak u dresu torinske “Stare dame”. Među strijelce se upisao i Dani Alves dvije minute nakon Pjace.

Mario Mandžukić je odigrao cijeli susret za Juve kojem je put do pobjede otvorilo isključenje domaćeg braniča Alexa Tellesa u 27. minuti