Nastavljamo pratiti nastupe naših nogometaša

U većini liga diljem BiH, Hrvatske i Europe počeo je drugi dio nogometnih prvenstava, pa ćemo tako i mi nastojati ispratiti sve nastupe naših posuških igrača.

Prvo kolo Lige za prvaka BiH na Pecaru je donio i prvi derbi. Pred skoro 4000 gledatelja snage su odmjerili Široki Brijeg i Sarajevo. Tradicija i ovaj put nije srušena jer je Široki i ovog puta odnio pobjedu nad svojim velikim sportskim rivalom (1:0). Josip Barišić odigrao je odlično cijelu utakmicu zatvorivši sve prilaze svojem golu.

Luka Lučić, u drugom djelu sezone branit će boje Borca

Posljednjeg dana prijelaznog roka Borac je pojačao Luka Lučić, koji u redove “crveno-plavih” dolazi na pozajmicu do kraja sezone iz Zrinjskog. Lučić je odigrao svih 90 minuta u domaćem remiju protiv Čelika.

Silvije Begić, standardan u momčadi Orenburga

U 25. kolu 2. Ruske lige Orenburg je poražen u gostima od Vladivostoka 1:0. Standardan u postavi “plavih” bio je Silvije Begić. Unatoč porazu ostali su na drugom mjestu.

U nedjelju je kompletirano prvo kolo nastavka sezone u Drugoj ligi, odnosno, 20. ukupno. Lučko je na svom stadionu bilo bolje od Kustošije 2:1, a Tomislav Barišić je u igru ušao u 87. minuti.

Begić i Stipić ostali "kratkih rukava" u Zadru

Begić i Stipić ostali “kratkih rukava” u Zadru

U 18. kolu 3. HNL Jug Zadar je na Stanovima svladao Croatiju iz Zmijavaca, vodeću momčad lige, rezultatom 3:0. Ante Dario Stipić i Zvonimir Begić igrali su cijeli susret, dok je Ante Serdarušić ušao u 55. minuti utakmice.

Luka Begić se vratio na travnjak

Luka Begić se nakon duljeg izbivanja zbog ozljede vratio na travnja a odigrao je posljednjih pola sata za Uraniju u domaćem remiju protiv Splita (1:1). Zanimljiv podatak je kako Urania na svom stadionu nije izgubila više od tri godine.

Dalmatinski derbi između Dugopolja i Šibenika pripao je domaćoj momčadi (2:0). Ivan Milićević, koji je na posudbu došao iz Širokog Brijega, u igru je ušao u 69. minuti.