Nenadić donio Posušju nova 3 boda, obrana opet pokazala čvrstoću!

U 13. kolu 1. lige FBiH HŠK Posušje na Mokrom Docu pobijedilo Zvijezdu 1:0 i tako ostalo na vodećoj poziciji. Jedini gol na susretu djelo je Filipa Nenadića u 14′ minuti.

Odlično su Posušani odigrali 1. poluvrijeme te su imali 4-5 jako dobrih prilika, najviše zahvaljujuć golmanu gostiju bilo je samo 1:0. Gol je postignut u 14′ minuti kada se Nenadić odlično snašao unutar 16 metara, njemu je to već 2 gol u 2 nastupa te se pokazao kao fantastično pojačanje. Drugi dio puno mirniji bez prilika sve do sredine poluvremena kada su obje ekipe dobile crveni karton, prvo je Glavina 3′ minute nakon ulaska u igru ostavio Posušane s igračem manje a onda samo 4′ minute iza toga golman gostiju izjednačava broj igrača na terenu. Do kraja utakmice Posušje je moglo potvrditi pobjedu iz 2 dobre prilike no nisu ih iskoristili pa je ostalo sasvim zasluženih 1:0. Treba pohvaliti najbolju obranu lige koja ni danas nije primila gol, nisu Zvijezdi čak dozvoliti ni jednu ozbiljnu priliku.

Posušje je ovom pobjedom i dalje vodeće s 27 bodova te ih samo 2 utakmice dijele od titule Jesenskog prvaka. Sljedeće kolo gostuju kod Bratstva.