NOGOMET: Stipić asistent u visokoj pobjedi Croatie

Oigrano je 24. kolo u ruskoj 2. ligi gdje je klub našeg Silvija Begića – FC Orenburg bio uvjerljiv na domaćem terenu protiv Voronezha rezultatom 5:0. Begić je odigrao svih 90 minuta.

Niti u trećem pokušaju Zrinjski nije uspio doći do pobjede u gostujućoj utakmici protiv FK Krupa. Domaći sastav je upisao prvu pobjedu u međusobnim susretima i slavio rezultatom 1:0. Cijeli susret za “plemiće” odradio je Luka Lučić.

Tomislav Barišić je bio standardan za Lučko koje je u okviru 17. kola Druge HNL gostovalo kod drugoplasirane Gorice i uspjelo odigrati 1:1.

ante serdarusic 1

U ŠRC Marijan Šuto-Mrma u Zmijavcima, Croatia je visokom pobjedom protiv Neretvanca od 5:0 ostala vodeća nakon 13. odigranih kola 3. HNL s dva boda prednosti ispred Primorca (B) kojeg dočekuju u sljedećem kolu. Vrlo dobru utakmicu odigrao je Ante Dario Stipić kojin je asistirao za jedan pogodak, Ante Serdarušić je odigrao cijeli susret, dok je Zvonimir Begić igrao do 58. minute. Svih 90 minuta za Primorac (B) je odigrao Nikola Marić u derbiju i pobjedi nad Splitom od 2:0. U 76. minuti zaradio je žuti karton.

U susretu 14. kola Treće HNL Istok u Pleternici su Salvija i Osijek II odigrali neriješeno 1:1. Na vratima gostiju bio je Luka Kukić.

Posušje.net/Foto: Croatia Zmijavci