OFF ROAD PRVENSTVO BIH: Marić i Begić prvaci, Grand Hercegovina na trećem mjestu!

U Sarajevu na obroncima Bjelašnive održan je 4. Off road rally, koji je ujedno bio i posljednji deveti po redu ove sezone u sklopu Prvenstva BiH.

Sudjelovalo je više od 70 vozila na trci, a staza je bila duga 30-ak kilometara, dok je drugi dan bio rezerviran za specijalni ispit.

Ponovno su odličan uspjeh polučili vozači Off road klubova Grand Hercegovina i Herceg ProTema.

U klasi HARD Ivica Šarić osvojio je prvo mjesto, dok je Tomislav Ivanković završio treći.

U klasi SOFT 2 najbolji je bio Stanko Penava, dok je u klasi SOFT 1 na vodećem mjestu završio Stipe Pavković. U poretku klubova Grand Hercegovina zauzeo je drugo mjesto.

U generalnom poretku klubova Grand Hercegovina završio je na trećem mjestu, dok su Ivan Marić i Matej Begić prvaci Off Road prvenstva 2018. u klasi Soft 2.

Inače, u BiH je sve više natjecatelja i ljubitelja ovog sporta koji postaje sve popularniji.