Perišić, Gvardiol i Livaja za uvjerljivu pobjedu Vatrenih na Cipru

Hrvatska nogometna reprezentacija ostvarila je novu kvalifikacijsku pobjedu u skupini H za odlazak na SP 2022. svladavši s 3:0 Cipar u gostima.

Prvi pogodak postigao je Ivan Perišić u drugoj minuti nadoknade prvog dijela, nakon lijepe asistencije Modrića, dok je pobjedu u 80. minuti potvrdio Joško Gvardiol, svojim premijernim reprezentativnim golom. Kada se činilo da će susret završiti 2:0, u drugoj minuti sučeve nadoknade zabio je i Marko Livaja za konačnih 3:0.

Hrvatskoj u ponedjeljak slijedi novi test, domaća utakmica u Osijeku protiv Slovačke.

Rusija je uz autogol Škriniara na domaćem terenu pobijedila Slovačku 1:0 pa su tako Hrvatska i Rusija i dalje bodovno izjednačene (po 16 bodova) na vrhu ljestvice.