POSUŠJE: Na istoj utakmici zabio dva gola iz kornera

Slaven Dumančić, nogometaš HŠK Posušje, danas je napravio poseban podvig koji se ne viđa često na nogometnim terenima. Proslavio se jer je u istoj utakmici postigao dva pogotka izravno iz kornera…

U ogledu 20. kola Druge lige FBiH, Dumančić je u domaćoj pobjedi svog Posušja 5:2 protiv HNK Stolac oba pogotka zabio iz desnog kuta.

Oba puta Dumančić je uputio visoku loptu s puno rotacije pred suparnički gol. Vratar gostiju nije naučio lekciju nakon prvog gola, kada je lopta u 13. minuti ušla u gol, pa se isto dogodilo i sedam minuta kasnije.

”Zar je opet to učinio? Čini se da jest! Ovako nešto nisam nikada vidio u vrlo dugoj karijeri igranja i gledanja nogometa'” – rekao je jedan od gledatelja na utakmici.

Umalo je Dumančić zabio i hat-trick iz kornera, ali lopta je otišla tik uz drugu vratnicu. Dodajmo kako je uspio i asistirati iz kornera za drugi gol.