POSUŠKI POSKOCI NASTUPILI NA MULTIEUROPSKIM IGRAMA U TAEKWONDOU

U Sarajevu su danas počele Multi europske igre u taekwondou na kojima nastupa više od 700 natjecatelja iz 40 zemalja Europe i Svijeta.

Natjecanje traje četiri dana a prvog dana nastupaju juniorke i juniori. Taekwondo klub Poskok iz Posušja predstavlalo je dvoje natjecatelja.

David Milićević u kategoriji juniora do 59 kilograma izgubio je u orvom kolu od predstavnika Nizozemske rezultatom 2:1 u rundama.

Filipa Bašić je u kategoriji juniorki do 59 kilograma u prvom kolu pobjedila predstavnicu Srbije da bi u borbi za medalju rezultatom 2:0 izgubila od predstavnice Turske.

Ovo natjecanje je bodovno na europskoj rang listi a Filipa je ovom pobjedom osvojila bitne bodove u juniorskom uzrastu. Poskoke je na ovo natjecanje vodio trener Petar Boban.

Sada ih očekuje nastavak priprema za Kup Bosne i Hercegovine u Bijeljini nakon čega će se zaključiti spisak za nastup reprezentacije na Europskom juniorskom prvenstvu koje se održava u Estoniji krajem Kolovoza.