Pripreme: HŠK Zrinjski bolji od HŠK Posušja 2:0

Danas su nogometaši HŠK Posušja igrali svoju treću prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za proljetni dio sezone 1. lige Federacije BiH.

Protivnik je bio jedna od najboljih ekipa Premijer lige BiH, mostarski Zrinjski koji je na kraju slavio s 2:0 golovima Matea Božića iz 61’ minute i Anela Mašića iz 85’ minute.

Ponovno je Posušje kao i protiv Širokog Brijega odigralo dobru i ravnopravnu utakmicu posebno u 1. poluvremenu kada su na terenu bili igrači iz prvog plana. Trener Denis Ćorić tijekom 2. poluvremena promijenio je cijelu ekipu pa je Zrinjski ipak stigao do zaslužene pobjede.

Kako u prijateljskim utakmicama nije toliko bitan rezultat nego viđeno na terenu, rekli bismo da trener Ćorić može biti zadovoljan s puno toga iz ova 2 poraza od 2:0 protiv najbolja dva hercegovačka kluba osim možda same završnice u napadu jer su ostali bez postignutog gola u obje utakmice.

Podsjetimo da je Posušje u prvoj pripremnoj utakmici ostvarilo i pobjedu protiv Ljubuškog od 3:1.

Radioposusje.ba (FOTO: HŠK Posušje)