PRIPREME: Posušje uvjerljivo protiv Tomislava

Izabranici Lea Sliškovića u prijateljskom susretu slavili su protiv susjeda iz Tomislavgrada s 3-1.

Slišković je izveo šarolik sastav, a zbog ozljede izostali su Jurišić, Jukić i Bilać. Tomislav je poveo iz penala, a siguran je bio Bandić. Tek nakon primljenog gola Posušje je počelo igrati. Krajem prvog djela za 1-1 iz kornera pogađa Danijel Begić i s tim rezultatom se odlazi na odmor.

Trener mijenja na poluvremenu Begića i uvodi napadača Čuturu. Brza akcija i odlični pasovi rezultiraju, a Čutura pogađa za 2-1 u 59. minuti Tomsilav je vrlo oslabljen ušo u susret, jer njihovi najbolji igrači napustili su klub. Slisković daje priliku svim igračima, a igrači s klupe podigli su ritam igre.

HSKPos-HNKToimislav

U 79. minuti iz kornera na asistenciju Bešlića glavom pogađa danas odlični Filip Karamatić. Pred kraj utakmice Posušje je imalo dvije lijepe šanse ali Pišković i Kovač nisu uspjeli zabiti za plavo-bijele.

Recimo još da je obrana danas pokazala moć, a trener može biti zadovoljan kompletnom predstavom njegovih pulena.

Utakmicu je gledalo 100-injak istinskih ljubitelja nogometa.

Posušje.net/HŠK Posušje/Foto: Pero Crnogorac