RASPUCANE POSUŠANKE: Inter s “desetkom” ispratio Krivaju!

Nogometašice Intera iz Posušja su u okviru 4. kola Prve ženske nogometne lige Federacije BiH na pomoćnom terenu Mokrog Doca ugostile ekipu ŽNK Krivaja iz Zavidovića.

Nakon uvodnog poraza od Brotnja i remija protiv Fortune, danas su igračice Ivana Kovača slavile sa čak 10:0.

Strijelci su bili Josipa Čutura (20, 76, 90), Petra Ljubas (40, 60, 80), Anica Čutura (15), Mara Malekin (38), Ana-Marija Landeka (45) i Iva Čutura (72).

Domaće nogometašice već su u prvom poluvremenu zabile pet golova, a u nastavku još toliko za visoku pobjedu.

Trener je iskoristio priliku i uveo igračice s manjom minutažom i zasluženo došao do prva tri boda na klupi Intera.

U ostalim utakmicama Željezničar je na domaćem terenu bio uvjerljiv protiv Sloge sa 7:0, dok je Brotnjo pretrpio težak poraz na Barama od Fortune. Završilo je 0:4 za gošće.