Remiji Atletica i Uniteda, Benfice i Ajaxa

ATLETICO MADRID i Manchester United odigrali su 1:1 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka te ostali jednako blizu ili daleko od plasmana u četvrtfinale natjecanja. Prvi gol na utakmici postigao je Joao Felix u sedmoj minuti, a izjednačio je Anthony Elanga u 80., pet minuta nakon što je ušao u igru.

BENFICA i Ajax večeras su u Lisabonu odigrali prvu međusobnu utakmicu osmine finala Lige prvaka. Konačni rezultat glasi 2:2. Prvi je dio bio poprilično sadržajan. Postignuta su čak tri pogotka. Nizozemce je u vodstvo doveo Tadić. Haller je potom nesretno postigao autogol, da bi svega par trenutaka kasnije vratio vodstvo svojoj momčadi.

U nastavku je Benfica igrala puno bolje te izjednačila preko Jaremčuka. Ajax je bio bolji u prvome dijelu, a Benfica u drugome Uzvratni susret igra se sredinom ožujka.