Šesti double-double Begić u sezoni

Ana-Marija Begić, standardna reprezentativka Hrvatske i košarkašica Virtus Segafredo Bologne, i u 9. kolu talijanske Serie A1 napravila je double-double.

Postigla je 19 poena i imala 14 skokova te uz Brooque Christia Williams bila najbolja na parketu bolonjske Segafredo Arene. Od devet dosadašnjih utakmica čak u šest je ostvarila dvostruko duplo i još jednom potvrdila dobru ovosezonsku formu. U preostale tri utakmice nedostajala su joj po skok-dva da sve utakmice dosadašnjeg dijela prvenstva završi sa double-double ostvarenjem. Na individualnom planu Top 3 je najbolje talijanske lige u skokovima (11 po nastupu), prosječno po utakmici postiže 14,56 poena.

Riječki FSV i osječka Mursa odigrali su u dva dana i prvenstvenu utakmicu i onu u okviru Kupa Ružie-Meglaj Rimac. U prvenstvenoj utakmici FSV je vrlo dobro ušao u susret, riješio prvo poluvrijeme u svoju korist, ali su onda kardinalno odigrali posljednju četvrtinu u koju se ušlo s rezultatom 44:43 za Mursu. U posljednjoj četvrtini Riječanke su postigle samo 3 koša za deset minuta, a Osječanke 15 i bodovi su otišli put Osijeka.

Za FSV Petra Bošnjak i Ivana Soldo imale malu minutažu u kojoj su uspjele zabilježiti po jedan skok.