ŠESTICA POSUŠJA: Hat-trickovi Begića i Glavine za vrh!

Nogometaši HŠK Posušje deklasirali su ekipu FK Bijelopoljca iz Mostara u okviru 11. kola Druge lige FBiH rezultatom 6:0.

Nakon gubitka bodova u Livnu, pobjeda je bila imperativ. Otvaranje utakmice nije moglo biti boĺje. Već u 6. minuti plavo-bijele u vodstvo dovodi najbolji strijelac lige Jure Glavina.

Rezultat se nije mijenjao sve do pred kraj poluvremena kada dva puta mrežu Mostaraca u samo tri minute u 41. i 44. pogađa Dominik Begić.

U drugom dijelu Posušje je samo potvrdilo nova tri boda na način da su Begić s još jednim golom u 88. i Glavina sa dva u 64. i 90. minuti utakmicu završili sa po tri gola, odnosno Hat-trickom.

Ovom pobjedom, nakon poraza Neuma u susjednim Grudama, Posušje je preuzelo vrh ljestvice.

Sljedeće kolo gostuju kod NK Branitelj Mostar.