Sevilla slavila na Maksimiru, ali malo je nedostajalo da Dinamo dođe do boda!

Dinamo ni u trećoj utakmici u skupini Lige prvaka nije uspio doći do boda. Sevilla je na Maksimiru slavila s 1:0 i tako ostavila Dinamo bez postignutog gola u tri utakmice i gol razlici 0:8.

No, bez obzira na to, bila je to najbolja partija Dinama u skupini i malo je nedostajalo da modri na kišnom Maksimiru izvuku remi.

U drugoj utakmici ove skupine Juventus bez Marija Mandžukića i Marka Pjace s 1:0 slavio kod Lyona. Gol je zabio Cuadrado u 76. minuti, dok je Buffon u 35. minuti obranio jedanaesterac Lacazetteu.

U skupini G Lige prvaka Leicester je upisao pobjedu kojom ostaje stopostotan dok je Porto u gostima nanio i treći poraz Club Bruggeu koji je bio nadomak boda.

Borussia Dortmund i Real Madrid upisali su pobjede u trećem kolu u svojoj skupini, Madriđani su bili uvjerljivi protiv Legije dok je Borussia slavila u Portugalu.

Oba susreta u skupini E okončana su remijem. Pogodaka je bilo u Moskvi dok je susret u Leverkusenu završen nulom u rubrici golova.