Karačić i Roca uoči Borca: “Čvrsto s autoritetom uz navijače po bodove!”

U prošlom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje gostovali su na Pecari kod Širokog Brijega, gdje su remizirali rezultatom 1:1. Posušje je dobro ušlo u utakmicu, a u 21′ minuti Rozić je postigao gol za rezultat 0:1. Domaćini su do gola došli u 41′ minuti, Mašić je glavom pogodio za 1:1, a do kraja susreta nije bilo promjene rezultata i hercegovački derbi završio je bez pobjednika.

Pred nama su još samo tri utakmice u ovoj sezoni Premijer lige BiH, a za vikend se igra 31. kolo, u kojem će HŠK Posušje ugostiti ekipu Borca iz Banja Luke. Tim povodom, danas je u press centru na stadionu Mokri Dolac održana konferencija za medije na kojoj su se obratili šef stručnog stožera Branko Karačić i veznjak Ivan Roca.

Podsjetimo, Posušje se sa 31 osvojenim bodom nalazi se na diobi 9. mjesta ljestvice. Utakmica Posušje Borac na rasporedu je u nedjelju s početkom u 17 sati na stadionu Mokri Dolac.