Stipić u porazu Croatie postigao svoj peti gol sezone

Široki Brijeg izgubio je u Mostaru od Zrinjskog 3:1 u 8. kolu Lige za prvaka. Josip Barišić odigrao je svih 90. minuta.

U hercegovačkom derbiju 25. kola Prve lige FBiH nogometaši Veleža pobijedili su ekipu Čapljine 2:3. Nikola Leko je odigrao cijeli susret, Dominik Begić ušao u igru u 65. minuti.

U 30. kolu Druge HNL Dugopolje je kod kuće remiziralo sa Šibenikom 1:1. Ivan Miličević je bio u prvoj momčadi i igrao svih 90. minuta. Cijeli susret odigrao je i Tomislav Barišić za Lučko u gostujućem porazu protiv Hajduka II 3:0. Zaradio je i žuti karton.

Odigrane su utakmice 28. kola 3. HNL jug. Lider prvenstva Croatia iz Zmijavaca je mogla već u ovom kolu slaviti naslov ali planove joj je pomrsio Neretvanac domaćomk pobjedom 4:3. Zvonimir Begić odigrao je cijeli susret, dok je Ante Dario Stipić igrao do 72. minute te uspio postići pogodak u 10. minuti utakmice što je njegov peti ovosezonski gol.

Do 79. minute igrao je Luka Begić u remiju Uranije na gostovanju kod Hrvaca (1:1). Osijek je na svom stadionu bio uvjerljiv protiv Bjelovara 3:1. Siguran na vratima bio je Luka Kukić.