STOLAC RUTINSKI ZA POLUFINALE PROTIV ILIĆA! RAKITNO GOLIJADOM NAJAVILO LIJEVU OBALU

Futsaleri Jovan Škrba i Mario Marić s dva eurogola odveli su Stolac u polufinale! Stočani su bili bolji od čapljinskog prvaka Tasovčići/Klepci koji je pomladio ekipu.

Naime, prva informacija bila je da Čapljina dolazi s drugoplasiranom ekipom na Ligu Hercegovine, jer to se može po pravilniku, međutim, prvaci su se nekako okupili i odigrali solidnu utakmicu, ali Stolac je još jednom pokazao zašto je godinama u vrhu hercegovačkog malog nogometa.

U drugoj utakmici igrali su Rakitno i Pregrađe, a predstavnik Posušja slavio je rezultatom 12:6. Iako rezultat sugerira da je Rakitno masakriralo svog protivnika, u prvom poluvremenu Pregrađe je vodilo 2:4, ali u nastavku Rakićani daju ekstra gas. Ljubušaci su se držali do 6:6, a onda u 6 minuta zabijaju čak 6 golova, da bi završilo 12:6. U pobjedi su briljirali Miličevići, Tomislav je zabio 4, a Ivan 3 gola.