Težak poraz Vatrenih od Španjolske, Petkoviću VAR poništio gol

Hrvatska je na otvaranju Europskog prvenstva protiv Španjolske doživjela težak poraz od 3:0.

Izabranicima Zlatka Dalića presudilo je katastrofalno prvo poluvrijeme u kojem su Španjolci postigli tri pogotka i tako osigurali pobjedu. Strijelci su bili Alvaro Morata, Fabian Ruiz i Dani Carvajal.

Imali su priliku Vatreni za jedan pogodak, ali je VAR na kraju poništio gol Brune Petkovića koji prethodno nije realizirao kazneni udarac.

U nastavku subote, od 21 sat, u ovoj će skupini B ogled prvog kola odigrati aktualni europski prvak Italija i Albanija.

Hrvatska će utakmicu drugog kola odigrati u srijedu, od 15 sati u Hamburgu, protiv Albanije, dok će dan kasnije od 21 sat igrati Španjolska i Italija.