U DRINOVCIMA: Odvoženo 5. kolo MTB Lige Hercegovine

Odvoženo 5. kolo MTB Lige HercegovineJučer je Hrvatski biciklistički klub Drinovci uspješno organizirao utrku 5. kola lige Hercegovine.

Nažalost loše vrijeme i jaka kiša prije samog starta utrke domaćinima je promjenila plan pa iako je bio veliki odaziv biciklista nije se održao rekreativni đir.

Međutim, ista ta kiša dala je dodatne čari i uzbuđenja na stazi gdje su se natjecatelji jako dobro snasli. U najjačoj kategoriji SPORT Širokobriježanin Filip Kovačić zauzeo je 1. mjesto ispred klupskog kolege Ivana Matkovića, u kategoriji SENIOR Ivan Cigić zauzeo je 2. mjesto, u kategoriji JUNIOR David Šušak zauzeo je 2. mjesto, Mateo Topić 3. mjesto i u kategoriji ŽENE Karla Barać iako s tehničkim problemom na biciklu utrku je zavrsila kao druga.