Select Page

Vijeće MZ Batin se ogradilo od najavljenog prosvjeda

Vijeće MZ Batin se ogradilo od najavljenog prosvjeda

Nakon što je najavljen prosvjed za subotu u Batinu, o svemu se oglasio i predsjednik Mjesne zajednice Batin, Zoran Bakula, priopćenjem koje prenosimo u cijelosti bez uredničkih intervencija:

Poštovani

Obraćamo se javnosti nakon medijskih napisa o „mirnom“ prosvjedu mještana naše mjesne zajednice.

Već ste upoznati sa cijelom situacijom pokušaja destabilizacije naše MZ putem javnog prostora kroz neutemeljene natpise nekolicine ljudi. Svima onima koji nisu bili svjesni koji je cilj ovih ljudi,sada je kristalno jasno-pod svaku cjenu doći do vlasti u MZ a pošto nemaju zakonsko pravo onda biraju nasilje i destrukciju.

Mi kao Vijeće MZ se upotpunosti ograđujemo od spomenutih prosvjeda.

Predsjednik MZ je u više je navrata pokušao naći zajednički jezik sa tom skupinom ljudi pozivajući ih na sjednicu vijeća MZ da bi saslušao njihovo mišljenje i razloge nezadovoljstva,međutim nakon svih pokušaja bio je izvrgnut neviđenom linču i vrijeđanju od tih istih pojedinaca.

Mi smo vijećnici izabrani demokratski na izborima 4.6.2023 god. i većina nas politički nije aktivna te smo do sada radili a i radit ćemo na dobrobit svih mještana naše MZ.

Svaki govor mržnje te pokušaja izazivanja tenzija oštro osuđujemo te svima onima koji to rade poručujemo da neće uspjeti.

S poštovanjem,

Vijeće Mjesne zajednice Batin

OGLASI

Loading