Željzničar protiv Posušja izvukao bod u zadnjoj sekundi

Fenomenalna igra Posušja danas na Grbavici. Izabranici Branka Karačiča bili su puno bolja momčad, a njihov trud nagrađen je u 33. minuti kada je Karlo Kamenara fantastičnim pogotkom zatresao mrežu domaćeg vratara Muftića.

Posušje je suvereno vladalo terenom te se na predah otišlo s minimalnom prednošću.

U drugom poluvremenu nije bilo ništa značajno do 69. minute kada je Nikola Mandić mogao potpuno riješiti utakmicu.

Izveo je sjajnu kontru, driblingom je na travnjak bacio čuvara Aleksandra Kosorića, te udario loptu koja je zaobišla vratara Željezničara ali je otišla i pored gola.

I kako to obično biva u nogometu, po nepisanom nogometnom pravilu, osveta je došla u zadnjoj minuti susreta kada je Selimović najviše skočio i postigao gol za izjednačenje i konačnih 1:1.

Unatoč nesretno primljenom golu u zadnjoj minuti veseli činjenica kako velike ekipe poput Željezničara teško dolaze do bodova protiv Posušja.

Sljedeće kolo na Mokri dolac dolazi FK Igman iz Konjica.