Gradac bez polufinala, dalje prošli Čapljinci

Večeras se u Čapljini igra druga četvrtfinalna večer Lige Hercegovine.

Predstavnici Posušja ekipa Graca sastala se protiv domaće ekipe Tasovčića/Klepaca koji su se na kraju plasirali u polufinale. Završilo je rezultatom 8:3 za domaćina.

Gradac je odlično ušao u utakmicu i nakon samo par minuta poveo preko Veselka Begića, a na 2:0 povisio je Branimir Oreč.

Potom slijedi potpuni preokret, u kojemu na 2:1 smanjuje Ante Galić, a potom na 2:2 izjednačava Maksimilijan Vrbica. S ti. Rezultatom se odlazi na odmor.

U nastavku Tasovčići/Klepci preko Marka Rudana prelaze u vodstvo 3:2, da bi Veselko Begić izjednačio na 3:3. Zatim jedna dvojbena odluka sudaca koji Crveni karton za povlačenje daju Zvonimiru Grubišić što domaćini znalački koriste i s brza dva gola Ante Galića i Maksimilijana Vrbica odlaze na 5:3.

Do kraja je Gradac bezuspješno pokušao s golmanom igračem i primio još tri gola. Strijelci su bili Mate Miličević s dva gola i vratar Armin Novaković te tako zapečatio sudbinu Graca na ovogodišnjoj Ligi Hercegovine.

Polufinale je na rasporedu sutra, a Tasovčići/Klepci igrat će s Knešpoljom.