Andrei i Cinkarni drugo mjesto u WABA ligi!

U Bugarskoj je održan Final Four Btravel WABA Lige za žene.

U finalu su se sastale dvije najbolje ekipe u regularnom dijelu sezone crnogorska Budućnost Bemax i prošlogodišnji branitelj naslova slovenska Cinkarna Celje naše Andree Marić. Budućnost je bila za nijansu bolja te slavila sa 71:68. Marić je za nešto manje od 10 minuta na parketu skupila 3 skoka i 2 asistencije.

U Švedskom prvenstvu nova pobjeda Udominate Basketa protiv Norrkoping Dolphins 73:69. Ana-Marija Begić odigrala je 33 minute te postigla 15 poena, 9 skokova i 1 asistenciju.

Novi hercegovački košarkaški derbi igran je u Mostaru a ovoga je puta pripao HKK Zrinjskom koji je pobjedom 89:73 uzvratio HKK Širokom za “nesretan” poraz na Pecari. Marko Ramljak je za pobjendičku ekipu ubacio 11 poena, dok je Markus Lončar u porazu gostiju ugradio 4 poena.

U drugoj utakmici polufinalne serije doigravanja ABA lige Cedevita je u Domu sportova pobijedila Budućnost VOLI 82:75. Zagrepčani su seriju tako izjednačili na 1-1, a treća i odlučujuća utakmica igrat će se u Podgorici 1. travnja u 19:00h. Ivan Ramljak je za 15 minuta ubacio 4 poena, uz 2 skoka i 2 ukradene lopte.