Cristiano Ronaldo u pravom trenutku prekinuo sušu, Real prekinuo veliki Bayernov niz

U prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka Real je u Münchenu pobijedio Bayern s 2:1 i napravio veliki korak prema ulasku među četiri najbolje momčadi u Europi.

Iako je Bayern vodio na poluvremenu golom Vidala, u nastavku je uslijedio potpuni preokret u kojem je junak susreta po tko zna koji put bio Cristiano Ronaldo, igrač kojeg su u posljednje vrijeme kritizirali i čiju su formu mnogi propitkivali uoči ovog velikog dvoboja. Modrić je igrao do sudačke nadoknade kada je umjesto njega u igru ušao Kovačić.

U drugom susretu u Madridu Atletico Madrid je pobijedio Leicester City 1-0.

Pogodak odluke zabio je Antoine Griezmann u 28. minuti iz jedanaesterca. Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko nije nastupio za domaći sastav zbog ozljede.

Niti 24 sata nakon umalo tragičnog napada na njihov bus, igrači Borussije Dortmund izašli su na megdan Monacu. U dvoboju dviju najuzbudljivijih ekipa natjecanja i jedni i drugi oduševili su na svoj način, Monaco je u Dortmundu slavio 3:2, a UEFA se propisno osramotila.