Crnogorac u sudačkoj nadoknadi srušio Stolac za prvu pobjedu Posušja u nastavku prvenstva

Uzbudljiva utakmica je odigrana je na Mokrom Docu gdje je HŠK Posušje u okviru 14. kola Druge lige FBiH pobjedilo HNK Stolac 2:1.

Domaćin je ovom pobjedom nastavio s pozitivnim rezultatima nakon zimske pauze, a sve zahvaljujući Kreši Crnogorcu koji je u posljednjim sekundama utakmice uspio savladati gostujućeg vratara za nova tri boda.

HSKPo-St1_pec_bih_150315

Posušje je povelo golom Daria Stipića u 18. minuti, da bi do kraja poluvremena gosti uspjeli izjednačiti golom Raguža. Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, ukazao se Crnogorac koji nakon jednog prekida pogađa glavom za prvu pobjedu Posušja u nastavku prvenstva.

Inače, 200-tinjak gledatelja nije moglo previše uživati u utakmici budući da ju je obilježila loša igra i mnoštvo promašaja. Knezović na kraju nije bio zadovoljan i rekao je da je pred njima dug put da se vrate u formu.

HSKPo-Sto3_pec

Posušje je ovom pobjedom zadržalo drugu poziciju sa 32 osvojena boda i nakon ovog kola pobjeglo trećeplasiranom Tomislavu na pet bodova koji je u Ljubuškom izgubio od Sloge 3:1.

U sljedećem kolu Posušje gostuje u Tomislavgradu kod NK Šujice.