DOIGRAVANJE ZA PRVAKA BIH: Ramljak 14 poena u porazu Zrinjskog, Lončar šest u pobjedi Širokog

Košarkaši Sparsa pobijedili su u subotu u Sarajevu momčad Zrinjskog sa 88:81, u prvoj utakmici polufinala play-offa prvenstva Bosne i Hecegovine. Sparsi su tako poveli sa 1:0 protiv aktualnog prvaka BiH u polufinalnoj seriji koja se igra na dvije pobjede.

Marko Ramljak je za nešto više od 33 minute na parketu postigao 14 poena uz šest skokova, tri asistencije i jednu ukradenu loptu.

Solidan nastup Posušanina Markusa Lončara

HKK Široki uvjerljivo je slavio nad OKK Sloboda Tuzla rezultatom 104:90. S nešto oscilacija u prvom dijelu susreta te uz fantastičnu podršku s tribina, Široki je došao do važne pobjede na svojem parketu i sada s vodstvom od 1:0 u polufinalnoj seriji ide na gostovanje u Tuzlu.

Markus LOnčar je za 19 minuta na terenu postigao šest poena uz šest skokova i jednu asistenciju.