HRVATSKA REGIONALNA  LIGA VETERANA: Općinski derbi pripao veteranima Posušja

Odigrane su sve utakmice šestog kola HRLV, u kojem se između ostalih igrao najzanimljiviji meč u Posušju.

Veterani nogometnog kluba Posušje na Mokrom su Docu ugostili  susjede iz Rakitna, i na lijepom zelenom travnatom terenu, pred stotinjak gledatelja – mahom fanova Olds Star – Posušje, odigrali lijepu i dopadljivu utakmicu.

veterani-nk-rakitno

Tijekom cijelog susreta obadvije  ekipe  igrale su otvoreno i napadački, čime su  stvarali dosta izglednih prilika za postizanje pogotka. Jednu takvu krajem prvog poluvremena na asistenciju Hrvoja Ercega, Mladen Vranjković pretvorio je u pogodak.

fanovi-old-star-hsk-posusje

U drugom poluvremenu igrao se sličan nogomet, u kojem su  Rakićani malo više pritisli domaćina ali pogodak nisu postigli.

Pred sam kraj utakmice  konačan rezultat je visio u zraku. U jednoj kontri  Hrvoje Erceg prolazi gostujuću obranu, ulazi u šesnaesterac i tu biva grubo fauliran.

hsk-posusje-02-11-2015

Siguran izvođač sa bijele točke bio je Ivan- Iko Petric, čijim je pogotkom zaključen  konačan rezultat susreta Posušje – Rakitno 2:0

Ova izuzetno dobra i prijateljska atmosfera nastavila se zajedničkom večerom u restoranu kuglane kod Bagušića.