HŠK POSUŠJE: Hat-trickom Glavine i dvama pogocima Begića srušene Grude

Nogometaši HŠK Posušje slavili su u okviru 4. kola Druge lige FBiH – Jug protiv Gruda rezultatom 5:0.

Posušje je u potpunosti nadigralo protivnika i potpuno zasluženo slavilo golovima Jure Glavine (7., 45. i 78.) I Dominika Begića (20. i 61.).

Otpočetka su “plavo-bijeli” krenuli čvrsto u susret, očito iznimno motivirani da što prije rješe utakmicu kako im se ne bi ponovio slučaj iz prošlog kola protiv Branitelja. To su učinili u prvom djelu.

U nastavku je bilo jasno kako Grude nemaju velikih šansi za povratak u susret te im je ostalo isključivo odigrati 45 minuta i pokušati postići barem počasni pogodak. Nisu uspjeli niti to, već je Posušje postiglo još dva.

Rezultat je mogao biti i kudikamo veći da su domaćini u završnici bili precizniji.

Nakon četiri kola Posusje je stopostotno i prvo na ljestvici s 12 bodova.