Karačić i Boban uoči Željezničara: “Smanjiti greške i izazvati sreću!”

U prošlom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje gostovali su kod Sarajeva te su poraženi s uvjerljivih 3:0. Sarajevo je povelo na samom kraju prvog poluvremena golom Oliveire da bi pitanje pobjednika riješio Ziljkić s dva gola u drugom poluvremenu, prvi je bio iz penala u 68’ a drugi iz igre u 74’ minuti.

Pred nama je sada 4. kolo Premijer lige, a Posušju u goste dolazi FK Željezničar. Tim povodom, danas je u press centru na stadionu Mokri Dolac održana konferencija za medije na kojoj su se obratili šef stručnog stožera Branko Karačić i napadač Gabrijel Boban, koji su kazali kakva su očekivanja pred sutrašnju utakmicu.

Podsjetimo, utakmica HŠK Posušje – FK Željezničar na rasporedu je sutra u večernjem terminu, s početkom u 20:45 sati na stadionu Mokri Dolac. Našim momcima želimo puno sreće u ovom susretu.