KK Posušje bolje od Radnika iz Bijeljine!!!

U sklopu 19. kola košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine košarkaški klub Posušje u svojoj dvorani dočekao je Radnik iz Bijeljine te su slavili s 82:80 (22:13, 22:19, 20:19, 18:29).

Opravdalo je Posušje ulogu favorita koju si imali te je već u 1. četvrtini napravilo značajnu prednost koju su održavali bez velikih problema sve do posljednje minute susreta kada se dogodio pad koncentracije pa su gosti brzom serijom poena došli jako blizu no nisu mogli do preokreta.

Kod Posušja je najbolji bio Širić koji je ubacio 21 poen a odlični su bili i Amerikanci Griffin s 19 te Wiggins s 18 poena, među dvoznamenkastim bio je i Bašić sa 11 postignutih poena.

KK Posušje je s ovom pobjedom došao do omjera od 10 pobjeda uz 8 poraza te se nalazi na odličnom 6. mjestu ljestvice.