Hrabro Posušje donosi bod s Pecare!

Nogometni klub Široki Brijeg večeras je ugostio ekipu HŠK Posušje. Gosti su agresivnije ušli u utakmicu i na početku su imali terensku inicijativu te stvorili nekoliko ozbiljnijih prilika. No, u 15. minuti susreta Mujan je iskoristio nespretni reakciju Horića te lobom matirao Horkaša koji je ostao visoko i nije se nadao ovakvom udarcu.

Posušje je i dalje imalo inicijativu, a nagrada za trud stigla je u 44. minuti kada je Josip Barišić pogodio za 1:1 sa bijele točke. Nikola Leko je izborio jedanaesterac, a neoprezan start napravio je kapetan domaćih Musa.

Drugo poluvrijeme započelo je istim ritmom, a Posušani su i dalje bili bolja momčad te su uz nekoliko izglednih prilika bili puno bliže drugom golu od domaćina.

Utakmica je završila rezultatom 1:1, a gledajući statistiku ostaje žal što Posušje nije uzelo sva 3 boda s Pecare.

Valja napomenuti kako je HŠK Posušje tijekom cijelog susreta imao gromoglasnu podršku navijača koji su u velikom broju došli u Široki Brijeg.