LIGA PRVAKA: Leipzigu golijada u ISTANBULU, PSG slavio u Manchesteru

Nogometaši RB Leipziga osvojili su važna tri boda u borbi za plasman u osminu finala Lige prvaka nakon što su u “ludom” susretu u Istanbulu pobijedili Istanbul Basaksehira sa 4-3.

U drugom susreti večeri u ovoj skupini Manchester United  je izgubio od PSG 1:3.

U susretu E skupine Krasnodar je pobijedio Rennes s 1-0 osiguravši treće mjesto i plasman u Europsku ligu, dokje Sevilla na svom Pizjuanu doživjela težak poraz od Chelsea 0:4.

U skupini F Borussija je remizirala s Laziom. U drugom susretu Club Brugge je pobijedio Zenit sa 3-0 osiguravši utješno treće mjesto i Europsku ligu, ali i ostavši u igri za osminu finala.

U skupini G Barcelona i Juventus su ostvarili očekivane pobjede protiv Ferencvaroša i kijevskog Dynama. Barca je u Budimpešti slavila sa 3-0, dok je Juve u Torinu pobijedio identičnim rezultatom pa će španjolski i talijanski velikan u zadnjem kolu u međusobnom susretu odlučiti o pobjedniku skupine