LIGA PRVAKA: Real i City u osmini finala, golovi Srne i Eduarda

Plasman u osminu finala Lige prvaka dva kola prije kraja grupnog dijela izborili su Real Madrid i Manchester City.

Real Madrid je na Santiago Bernabeu svladao PSG s 1:0, a taj jedini pogodak na utakmici postigao je u 35. minuti Nacho, koji je u igru ušao umjesto Marcela koji se ozlijedio. Iako je PSG odlično odigrao susret i ostavio bolji dojam od Reala ipak je Kraljevski klub uspio sačuvati mrežu.

Luka Modrić odigrao je cijeli susret, dok je Mateo Kovačić u igru ušao u 82. minuti umjesto Isca.

Manchester City je u Sevilli slavio s 3:1 i tako osigurao osminu finala. Golove za City postigli su Sterling (8), Fernandinho (11) i Bony (36), a jedini gol za Sevillu zabio je Tremoulinas u 25. minuti, prenosi HRT.

Odličan nastup u Ligi prvaka danas su ostvarili Darijo Srna i Eduardo da Silva koji su bili strijelci u velikoj pobjedi Šahtara od 4:0 nad Malmöom. Mrežu Šveđana načeo je Gladkyj u 29. minuti, a na početku drugog dijela Darijo Srna zabio je s jedanaest metara za 2:0. U 55. minuti bivši hrvatski reprezentativac Eduardo postigao je zgoditak za 3:0, dok je konačan rezultat na utakmici postigao Teixeira u 73. minuti.