MALI NOGOMET: Svadbeni salon Bagušić večeras u borbi za finale

Jučer su odigrane četvrtfinalne utakmice Makarane 2014, a najveće iznenađenje je ispadanje favorita Frizerskog salona Mario od tučepske ekipe Pivo u boci.

Prva utakmica je ponudila dobar i čvrst nogomet te je Svadbeni salon Bagušić s minimalnim rezultatom pogotkom Bakule porazio Zmijavce i prvi izborio plasman u polufinale.

CB Smile i CB Funky su odigrali brzu i dinamičnu utakmicu, a na kraju je bio bolji CB Smile sa 3:0. Poluvrijeme je završilo bez golova, u drugom dijelu igrač utakmice Ante Babić sa dva i Mario Burić s jednim pogotkom torpediraju CB Funky koji nije bio bez prilika, međutim nisu ih uspjeli iskoristiti. Najbrži pogodak na turniru je postignut na utakmici Konobe Tomić i Bistro Palme Pusak kada Jakšić već u prvoj minuti nakon sjajne akcije pogađa za 1:0. Bistro Palma Pusak izjednačuje vrlo brzo preko Šulente i mreže do kraja utakmice miruju. Pristupilo se izvođenju šesteraca, u čemu su uspješniji bili igrači Konobe Tomić, čiji je golman obranio jedan udarac, što je bilo dovoljno za pobjedu i prolaz dalje.

Pivo u boci i Frizerski salon Mario su bili posljednji četvrtfinalni par, a Frizeri veliki favoriti za prolaz, možda i osvajanje turnira. Još jednom se pokazalo da je lopta okrugla, te je nakon neriješenog rezultata na poluvremenu i na kraju utakmice uslijedilo dramatično pucanje šesteraca, te su se nakon Kazazićevog promašaja i Lalićevog pogotka Tučepljani neočekivano našli u polufinalu koje je na rasporedu danas.