Minimalan poraz Posušja kod Sarajeva!!!

U 4. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine nogometaši HŠK Posušje gostovali su kod ekipe Sarajeva te su poraženi rezultatom 1:0 a jedini gol za pobjedu Sarajeva u završnici susreta postigao je Ahmetović.

Odigralo je Posušje jednu lošu utakmicu prema naprijed, već drugu u nizu da ne dolaze u prilike za gol te su se uspješno branili gotovo cijelu utakmicu sve do 85’ minute kada je Ahmetović pogodio za zasluženu pobjedu domaćina koji je do tog trenutka promašio veliki broj prilika, 3 puta su pogađali okvir gola a čak 8 obrana imao je sjajni vratar Kukić koji je uspio obraniti i jedanaesterac u 30’ minuti.

Posušje tako nakon 3 odigrane utakmice nove sezone ostaje na jednom osvojenom bodu a u sljedećem kolu za tjedan dana dočekati će na svom terenu Slogu Doboj.