Modrić odličan u pobjedi Reala, Asensio zaigrao nakon 396 dana

Kraljevski klub je s 3:0 slavio protiv Valencije u sklopu 29. kola La Lige i tako se ponovno primaknuo na dva boda od Barcelone koju već sutra čeka utakmica protiv Seville u 30. kolu La Lige.

Iako rezultat to ne pokazuje, igrači Reala su se morali jako namučiti kako bi uzeli puni plijen s kojim ostaju na korak do Barcelone.

Pobjedu momčadi Zinedinea Zidanea donijeli su Karim Benzema s dva pogotka i Marco Asensio s jednim pogotkom, a svi golovi pali su u drugom poluvremenu.

Iako je Benzema postigao dva zgoditka od kojih je jedan golčina, Marco Asensio je pokupio svu pažnju. Marco je zbog teške ozljede pauzirao više od godinu dana te je večeras u samo 16 minuta provedenih na terenu upisao gol i asistenciju.

Ono što zvuči još zanimljivije je činjenica da je nakon samo 40 sekundi u svom prvom dodiru s loptom zabio gol.

Na vrhu ljestvice je jako napeto jer Real Madrid diše za vratom Barceloni koju sutra čeka teško gostovanje protiv Seville.