Nakon dramatičnih jedanaesteraca Slovan zaustavio Zrinjski

Nogometaši Zrinjskog su u uzvratnom susretu playoff runde Uefine Konferencijske lige poraženi od slovačkog prvaka Slovana.

Tijekom prvog poluvremena nogometaši Zrinjskog bili su bolji od Slovana. Plemići su imali dosta kontri, ali isto toliko nevjerojatnih promašaja. U samo prvih 26 minuta susreta imali su više od pet neiskorištenih šansi.

U 40. minuti Jukić je promašio zicer. Krenuo je na gol, šutirao, ali nije imao sreće.

U drugom poluvremenu Jakirović je napravio par izmjena, ali njegovi nogometaši nisu uspjeli doći do pogotka.

Slovan je pogodio u 67. minuti. U igru je ušao Ramizer i postigao pogodak za 1:0 i to na asistenciju Pasucheka.

Nakon pogotka ekipe iz Slovačke u obje momčadi uvukla se nervoza pa je krenula serija žutih kartona. Sudac je produžio susret sa četiri minute nadoknade, u kojemu je Slovan imao šansu, ali je Plemiće ponovno spasio izvrsni Čondrić.

Savić je u 103. minuti susreta izjednačio rezultat na 1:1. Bilbija je izveo slobodni udarac, lopta se odbija na nogu Savića koji s ruba peterca, u 103. minuti, pogađa za veliko slavlje bh. predstavnika.

Zrinjski se držao do samog kraja, no Slovan je preokrenuo rezultat u sudačkoj nadoknadi, točnije u 122. minuti susreta. Ramirez je postigao vrhunski gol za 2:1, na veliku žalost Plemića.

Nakon regularnog dijela susreta, pristupilo se izvođenju jedanaesteraca u kojemu su više sreće imali nogometaši Slovana.

Podsjetimo, Zrinjski je u prvoj utakmici playoff runde pobijedio ekipu Slovana na stadionu Pod Bijelim Brijegom rezultatom 1:0.