NASTAVLJEN NIZ BEZ PORAZA: Posušju bod u Gabeli!

GOŠK i Posušje su u 22. kolu Wwin lige Bosne i Hercegovine remizirali, a konačan rezultat susreta u Gabeli je bio 1:1.

Domaćin je poveo već u osmoj minuti susreta kada je mrežu vratara Posušja pogodio Vasilije Rađenović čime je postavljen rezultat prvog dijela.

Posušje je u nastavku stiglo do izjednačenja rezultata preko Karla Kamenara te su tako osvojili vrijedan edan bost.

Sastav sa Mokrog doca je ovim bodom prekinuo seriju od pet uzastopnih proljetnih pobjeda u domaćem prvenstvu i Kupu.

Ekipa iz Gabele je trenutno na osmoj poziciji budući da nakon 22 odigrana kola ima 24 osvojena boda.

S druge strane Posušje je šesto sa šest bodova više od današnjeg rivala, i dva više od Širokog Brijega na sedmom mjestu, koji je danas izgubio od Sloge.

Zahvaljujući tome plavo-bijeli će u sljedećih 11 utakmica imati utakmicu više kod kuće.