NOGOMET: Naši bez golova, ali standardni u svojim momčadima

Krupa i Široki Brijeg su odigrali neodlučeno 0:0 u susretu 2. kola Lige za prvaka igranom u Krupi na Vrbasu, a Josip Barišić je igrao do 57. minute. Široki je i dalje treći s 46 bodova.

Luka Lučić je do 80. minute igrao za FK Borac koji je poražen na gostovanju kod Mladosti 2:0 u ligi za opstanak te zaradio žuti karton. Borac je drugi na ljestvici.

Silvije Begić, stup obrane drugoligaša Orenburga

Odigrano je 28. kolo 2. ruske lige. Orenburg je bio uvjerljiv na domaćem terenu protiv Nizny Novogoroda rezultatom 3:0. Svih 90. minuta za domaćina odradio je Silvije Begić. “Plavi” i dalje drže drugu poziciju s pet bodova manje od vodećeg Jeniseja.

U 22. kolu 2. HNL gosti iz Dugopolja pobijedili su Novigrad rezultatom 1:2. Za pobjedničku momčad do 74. minute igrao je Ivan Milićević.

Dominik Begić u svom prvom nastupu u Prvoj ligi FBiH

U prvoj utakmici proljetnog prvenstva u okviru 17. kola Prve lige FBiH nogometaši Čapljine doživjeli su poraz na domaćem terenu od Olimpika 0:3. Nikola Leko igrao je do 70. minute, a umjesto njega ušao je Dominik Begić, koji je tako imao svoj debi u ovoj ligi.

Luka Begić u jednom od svojih prodora protiv Primorca (B)

17. kolo odigrano je i u 3. HNL – Istok. Luka Kukić bio je među vratnicama svoga Osijeka u gostujućoj pobjedi protiv Mladosti 1:3. Momčad Luke Begića, Urania iz Baške Vode kod kuće je dočekala vodeću momčad prvenstva Primorac (B) i remizirali 1:1. Begić je odigrao cijeli susret.