NOGOMET: Tomislav preokretom do pobjede nad Posušjem

Nogometaši HŠK Posušje izgubili su na gostovanju u Tomislavgradu od HNK Tomislava rezultatom 3:2 u okviru 17. kola Druge Lige FBIH – Jug.

U najavi utakmice znalo se da će to biti vrlo teško gostovanje, ali je utakmica počela na najljepši mogući način. Na samom otvaranju susreta prednost Posušju donosi Ivan Jurišić, domaćin uspijeva izjednačiti ali Posušje ide na odmor s prednosti od 1:2 zahvaljujući Kreši Crnogorcu.

Uzbudljiva završnica prvenstva

I u drugom poluvremenu mogli smo vidjeti otvorenu utakmicu s obje strane s puno prilika koje su, za razliku od plavo-bijelih, domaći nogometaši znali iskoristiti i preokrenuti rezultat u svoju korist u posljednjim minutama utakmice.

posusje tomislav 1

Poraz Posušja su iskoristile Grude koje su na svom terenu golom Biloša slavile protiv Blagaja 1:0 te se tako bodovno izjednačile na ljestvici s Posušjem i Blagajem. Sve tri ekipe imaju po 35 bodova što nam jamči uzbudljivu završnicu prvenstva.

U sljedećem kolu nas očekuje veliki susjedski derbi. Na Mokri Dolac dolaze nam HNK Grude koje su u velikom naletu s četiri uzastopne pobjede.