Petrović o Posušju: Jako zdrava sredina, svaki igrač ima podršku…

U četiri službene utakmice u 2024. godini nogometaši Posušja imaju maksimalan učinak.

Rival Posušju u prvom meču četvrtine finala Kupa BiH bio je FK Sloga Doboj. Na kraju je završilo 3:2, iako su gosti prvi poveli.

Prve ‘ozbiljne’ minute ove sezone odigrao je i mladi Ljubušak Leonardo Petrović, koji se u razgovoru za Sportsport.ba osvrnuo na utakmicu.

Jako teška i zahtjevna utakmica. Znamo svi da je Sloga obrambeno jako dobra momčad, stoje kompaktno u bloku 5-4-1, te je to jako teško probiti. Imaju visoke i fizičke snažne igrače… Mi smo bili malo teški zbog napornog ritma i posljednjeg gostovanja, ali na kraju smo došli do preokreta uz jako dobro zalaganje i svježinu s klupe, kazao je 20-godišnjak za SportSport.

Imao je problema s ozljedom, pa će mu ova partija itekako dobro značiti u svakom pogledu.

Prve minute nakon dužeg perioda u kojem sam bio praktički povrijeđen cijeli prvi dio sezone. Sada sam se vratio i nadam se da je taj period iza mene. Vjerujem da mogu još više napredovati i dobrim igrama pomoći klubu u ostvarivanju što boljih rezultata.

Što se tiče pogotka i pobjede, uvijek postoji nada koja nas sve gura u ostvarenju boljih rezultata i ciljeva, ali ovo nam ne treba stvarati nikakvu euforiju. Već za vikend je nova utakmica, kazao je Petrović te komentirao kako se osjeća u klubu iz Posušja.

Snašao sam se jako dobro. Skoro sam pa domaći igrač, tu sam iz Ljubuškog, blizu mi je. Jako zdrava sredina gdje su ljudi jako realni i daju veliku podršku svakom igraču bez velikog pritiska, što je naravno jako bitno, dodao je na kraju razgovora za SportSport Leonardo Petrović.