POSUŠANIN Odveo Širokobriježane U FINALE Doigravanja ZA Premijer ligu

Malonogometaši MNK Hercegovina plasirali su se u finale doigravanja za Premijer ligu u futsalu.

Igrači Marina Ćorluke u nedjelju su na gostovanju u Bugojnu s 3:2 svladali MNK Iskru Vrbas.

Gosti su poveli u 12. minuti preko Gašpara, a izjednačio je Pidro četiri minute kasnije.

Tih 1:1 na semaforu je stajalo sve do dvije minute do kraja utakmice, kada Fuka golom iz kaznenog udarca dovodi Iskru u vodstvo.

Slavlje domaćina nije dugo trajalo jer je Jurišić izjednačio samo nekoliko sekundi kasnije, a konačnih 3:2 postavio je Jurišić svojim drugim golom na utakmici 40 sekundi do kraja.

MNK Hercegovina će u finalu doigravanja igrati protiv MNK Banovića koji su u drugom polufinalu bili bolji od FK Konjodor.